Aktualności

Kolejny skrzydłowy w Pogoni Staszów

Jan Kowalski i doskonale znany kibicom staszowskiej Pogoni Ernest Rozmysłowski to dwaj piłkarze, którzy podczas letniego okienka transferowego dołączyli do naszego klubu, wzmacniając jednocześnie rywalizację na skrzydłach. Do wspomnianego duetu oficjalnie dołączył również Paweł Markowicz.

26-latek to jeden z najbardziej wyróżniających się graczy w IV lidze świętokrzyskiej, występujących właśnie na tej pozycji. W minionym sezonie reprezentował barwy Neptun Końskie, dla którego zdobył 5 bramek. Wystąpił w 33 spotkaniach, notując na swoim koncie blisko 2900 minut. Jego największe zalety to drybling oraz umiejętność gry jeden na jeden. Markowicz czuje się w tym bardzo dobrze.

Za sobą ma występy w takich klubach jak: Ceramika Opoczno, Granat Skarżysko-Kam., a także Partyzant Radoszyce. W sezonie 2019/20 z radoszyckiego klubu, przeniósł się do lokalnego rywala – Neptuna Końskie. Podczas środowej potyczki z Omegą Kleszczów, na obozie w Kleszczowie trener Paweł Czaja postawił na niego od pierwszej minuty.

Leave a Reply