Aktualności

Na cztery tercje

Nietypowo bo, na cztery tercje podzielony został pierwszy w letnim okresie przygotowawczym sparing staszowskiej Pogoni. Ekipa Pawła Czaji, z kilkoma nowymi zawodnikami w składzie zremisowała 2:2 z Moravią Morawica.

– Głównym akcentem na jaki zwróciliśmy uwagę był aspekt motoryczny. Przyjrzeliśmy się zawodnikiem jak funkcjonują w grze. Z pewnością jakość i organizacja to dwa elementy, nad którymi musimy niebawem pracować – stwierdził Paweł Czaja, szkoleniowiec drużyny ze Staszowa, który do dyspozycji miał ponad 20 graczy.

– Jestem zadowolony z zaangażowania zawodników. Sparing z wymagającym rywalem możemy zapisać na plus. Z każdym spotkaniem będziemy tworzyć drużynę – dodał doświadczony trener, który myślami jest już przy kolejnym sprawdzianie. W sobotę Pogoń zmierzy się z Klimontowianką Klimontów.

– W zespole jest sporo zmian kadrowych. Pracujemy nad tym by skonsolidować ekipę – dodał trener Czaja.

Mecz kontrolny

21 lipca, Morawica

MORAVIA MORAWICA – POGOŃ STASZÓW 2:2 (4 tercje po 30 minut)

1:1 Dorian Buczek (72), 1:2 Ernest Rozmysłowski (80)-karny

POGOŃ: Janowski (Karyś, D. Musiał) – Malec (P. Musiał), Dela (Pańtak), Radwański (P. Rzepa), Ptak (Guz), Głowa (Sudy), Wyrazik (Plisak), Armata (Wawrylak), Kowalski, Rozmysłowski (R. Kowalski), Buczek (Zębala). Trener: Paweł Czaja.

Leave a Reply