Aktualności

Piotr Radwański wzmacnia formację defensywną

Doświadczenie, umiejętność czytania gry, a co najważniejsze wysoka skuteczność pojedynków jeden na jeden. To istotne elementy piłkarskiego abecadła, które powinien posiadać każdy, dobry środkowy obrońca. Z pewnością do takowych należy Piotr Radwański. Urodzony 21 października 1985 r. defensor zagra w drużynie ze Staszowa.

– Dokonując roszad w kadrze zespołu seniorów, skoncentrowaliśmy się nad tym, by w pierwszej kolejności wzmocnić formację obronną. Jak wiadomo nie od dziś, każda mocna ekipa budowana jest od linii defensywnej – stwierdził szkoleniowiec staszowskiej drużyny Paweł Czaja. Pierwszy krok w tym kierunku już został wykonany. W minionych dniach do naszego teamu dołączył bowiem Piotr Radwański.

35-latek w przeszłości reprezentował barwy Zenitu Chmielnik, Neptuna Końskie, Naprzodu Jędrzejów, MKS-u Zdrój Busko, a także Wiernej Małogoszcz. W zakończonych w czerwcu rozgrywkach był zawodnikiem AKS-u 1947 Busko Zdrój.

Na swoim koncie ma ponad 30 spotkań (2920 minut spędzonych na murawie). Skuteczny był nie tylko jako gracz linii defensywnej. Jako stoper zdobył 5 bramek dla ekipy z powiatu buskiego.

Piotra witamy w naszym teamie gorąco!

Leave a Reply