Aktualności

Nowy WOJOWNIK w staszowskim klanie

Urodził się 25 marca 2001 r. i najczęściej występuje na pozycji lewego obrońcy. W rundzie jesiennej ma wspomóc rywalizację, a przede wszystkim powalczyć o miejsce w wyjściowym składzie. Wychowanek starachowickiego Sokoła, a jeszcze do niedawna gracz Korony Kielce dołączył do Pogoni Staszów. Panie i Panowie, poznajcie go. To Karol Malec.
 
Karol Malec jako młody zawodnik, swoją piłkarką naukę pobierał w Starachowickim Uczniowskim Klubie Sportowym Sokół, z którego przeniósł się do Juventy Starachowice. Dobre występy zaowocowały tym, że jego nazwisko pojawiło się w notesach skautów kieleckiej Korony, a sam Malec zapracował na transfer do klubu ze stolicy województwa świętokrzyskiego. Jako reprezentant Korony miał okazję występować w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów, IV ligi, a także III lidze.
 
W minionym sezonie zanotował na swoim koncie kilka występów w zespole rezerw Korony (łącznie 529 minut). W teamie prowadzonym przez doskonale znanego sobie trenera Pawła Czaję ma rywalizować o jedno z miejsc w bloku defensywnym.

Leave a Reply