Aktualności

Bartosz Guz zawodnikiem staszowskiego teamu

W sezonach 2017/18 i 2018/19 miał już okazję reprezentować barwy Pogoni Staszów. W letnim okienku transferowym do klubu trafia bardziej doświadczony, a przede wszystkim bogatszy w kolejne, piłkarskie cele i wyzwania. Bartosz Guz został oficjalnie zaprezentowany jako nowy gracz klubu.
 
Bartosz Guz urodził się 8 stycznia 1998 r. Przygodę z piłką nożną rozpoczynał jako zawodnik kieleckiej Korony, w której występował m.in. w rozgrywkach świętokrzyskiej ligi juniorów, a także Centralnej Lidze Juniorów. Szybko dołączony został do kadry seniorskiego teamu, rywalizującego kolejno w III, a następnie IV lidze. W sezonie 2017/18 trafił do Pogoni Staszów, dla której rozegrał ponad 1660 minut, zdobywając jednego gola.
 
Guz do udanych mógł również zaliczyć sezon 2018/19, w którym również walczył o punkty w zespole ze Staszowa. W kolejnych latach był zawodnikiem Staru Starachowice (awansował z nim z okręgówki do IV ligi), a w ostatnich miesiącach Spartakusa Daleszyce. 23-letni zawodnik, w najbliższych miesiącach ma rywalizować o jedno z miejsc bloku obronnego.
 
Bartosza witamy na pokładzie i trzymamy za niego mocno kciuki!

Leave a Reply