Aktualności

Czołowy snajper IV ligi w teamie ze Staszowa

Orlęta Łuków, MSP Szamotuły, Resovia Rzeszów, Orzeł Przeworsk, Siarka Tarnobrzeg, Stal Mielec, Wólczanka Wólka Perlińska, Czarni Połaniec, niemiecki TSV Bützow 1952, a także ŁKS Probudex Łagów i AKS 1947 Busko Zdrój – tak przedstawia się lista klubów, barw których na przestrzeni minionych lat bronił Dorian Buczek. 25-letni napastnik, w najbliższych miesiącach ma zamiar zdobywać gole dla ekipy z powiatu staszowskiego.

Dorian Buczek (ur. 24 stycznia 1996 r.) z drużyną Pogoni trenuje od kilku dni. W minioną środę, podczas pierwszego meczu kontrolnego z Moravią Morawica, zakończonego wynikiem 2:2, miał okazję zagrać po raz pierwszy w drużynie Pawła Czaji. Młody snajper wpisał się na listę strzelców, udowadniając, że będzie wzmocnieniem formacji ofensywnej.

Były gracz m.in. ŁKS-u Probudex Łagów znakomicie spisywał się w sezonie 2020/21. 17-krotnie wpisywał się na listę strzelców, zyskując miano jednego z najskuteczniejszych egzekutorów IV ligi świętokrzyskiej. Na murawie spędził ponad 1360 minut. W 8 meczach sędziowie ukarali go żółta kartką.

Doriana witamy w naszym klubie i życzymy sportowego awansu!

Leave a Reply